positive review  Kompetentna obsluga. Dobre ceny. Warto skorzystac.

  thumb Piotr Baran
  2/26/2019

  positive review  Nie sadziłam że mogę mieć taką dobrą w oprawie stronę internetową. Szybko i bardzo profesjonalnie! Bardzo polecam!Dziękuję

  thumb Bożena Kusnierek
  3/21/2019

  positive review  Profesjonalizm, życzliwe i konkretne podejście. Polecam.

  thumb Adam Daniel Koszutski
  2/26/2019

  positive review  Gorąco polecam Agencję Undercode! Projekt strony i jego realizacja pierwsza klasa! Łatwy i przemiły kontakt z wykonawcą. Bardzo dziękuję także za stworzenie i prowadzenie mojego sklepu internetowego! polecam każdemu! Na prawdę warto ! Pełny profesjonalizm !!!

  thumb Alise Alis
  1/03/2019

  positive review  Rewelacja! Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie! Z całej współpracy jestem bardzo zadowolona, w końcu posiadamy w firmie taką stronę internetową, jaką dokładnie chcieliśmy, i to za bardzo przystępną cenę. Polecam każdemu! na prawdę warto!!! Pozdrawiam cały Undercode!

  thumb Angelika Woźniak
  1/09/2019

  positive review  Zdecydowanie polecam. Po wielu doświadczeniach trafiłam w końcu na Pana Undercode. Mój brief nie był precyzyjny ponieważ podobało mi się wiele rozwiązań. Jednak Pan Paweł idealnie trafił w mój gust i cierpliwie nanosił dodatkowe funkcje. Obecnie nasza współpraca trwa nadal, gdyż wspiera mnie w prowadzeniu zawodowego bloga, przygotowuje grafiki do okolicznościowych wpisów. Niezmiennie cierpliwie mnie słuchając i doradzając realizuje kolejne zadania. Nadmienię również, że cenowo ma bardzo rozsądne stawki. Naprawdę godna polecenia współpraca. Osobiście przewiduję jeszcze wiele wspólnych projektów. Ps. Nasza współpraca odbywa się online, przy tej współpracy odległość nie ma znaczenia. Wszystko sprawnie i dość szybko przebiegało i przebiega nadal. Łatwy i szybki kontakt np przez messengera, ważniejsze sprawy raczej drogą mailową.

  thumb Anna Górecka Kusz
  11/29/2018