SEO Copywriting – teksty na zamówienie

Blog firmowy
Blog firmowy. Jeżeli Twoja firma, strona nie ma jeszcze bloga firmowego to wstydź się!: 😉 Unikalna, regularnie dodawana treść na stronę, poprawia jest pozycję w wyszukiwarce, np. Google. Zajmujemy się profesjonalnie prowadzeniem bloga na różne tematyki, przykłady tekstów poniżej. Pozwól nam przygotować teksty na blog.
Artykuły tematyczne
Artykuły związane tematycznie z treścią strony internetowej są niezwykle istotne dla pozycji Twojej strony w internecie. Wyszukiwarka, algorytm Google promuje strony gdzie jest regularnie uaktualniany content. Artykuły tematyczne dotyczące Twojej branży, pozwalają budować społeczność oraz wizerunek eksperta.
Opisy produktów
Opisy produktów. Przedstawiając swoja ofertę w internecie warto zadbać o porządne, profesjonalne oraz unikalne opisy produktów. Nie dubluj, nie kopiuj opisów ze stron producentów. Powielone teksty w internecie obniżają pozycję Twojej strony.
Opisy kategorii
Opisy kategorii w sklepie internetowym są tak samo ważne jak opisy produktów. Opisy kategorii muszą być unikalne opisujące przedstawianą ofertę. Wyszukiwarka Google nie lubi zduplikowanych treści.
Teksty zapleczowe
Teksty zapleczowe w hierarchii umieszczone są pomiędzy tekstem preclowym, a normalnym artykułem. Tekst ten est bardziej rozwinięty w porównaniu do precla, istotna jest ortografia, stylistyka. Zawiera frazy kluczowe. Jest mniej merytoryczny od artykułu. Tworzy się go pod pozycjonowanie, umiszcza się go na stronach zapleczowych.
Teksty preclowe
Tekst preclowy to tekst na konkretny temat. Mało skomplikowany, pisany pod pozycjonowanie. Tekst podlinkowany do docelowej strony, która jest pozycjonowana. Nie najważniejsza tutaj jest stylistyka. Tekst ma być na dany temat i linkować do strony.

Przykładowe teksty na zamówienie

Artykuły tematyczne, opisy produktów, opisy kategorii do sklepu internetowego

Opisy produktów
Zobacz
Branża budowlana
Zobacz
Hobby zwierzęta
Zobacz
Nauka kosmos
Zobacz
Wystrój wnętrz
Zobacz
Teksty zapleczowe
Zobacz
opisy produktów opisy kategorii teksty na zamówienie seo undercode wrocław