PROJEKT SKLEPU INTERNETOWEGO

Sprzedajesz? Świadczysz usługi? Dzięki najnowszym technologią zaprezentuj swoją ofertę w internecie, zaprezentuj ją całemu światu! Pięknie zaprojektowany sklep internetowy, pełna funkcjonalność, mnóstwo integracji: Allegro, Poczta Polska, Ceneo, Pay Pal, paczkomaty i wiele więcej. Tworzenie sklepów internetowych to nasza pasja. Dokładając do tego naszą wiedzę oddajemy do Twoich rąk gotowe narzędzie do przynoszenia zysków.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BEZ LIMITÓW

Popularne platformy sklepowe po pewnym okresie użytkowania, okazują się niewystarczające jeżeli chodzi o możliwość ingerencji, zmian, dostosowania wyglądu. Bywa to frustrujące, gdy chcesz coś zmienić w sklepie, a po prostu nie możesz, bądź musisz dodatkowo płacić za każdym razem dostawcy platformy sprzedażowej.

Sklepy internetowe projektujemy i wdrażamy na jednym z najpopularniejszych na świecie oprogramowaniu sklepowym, Woocommerce. Daje nam to wiele możliwości, możemy dostosować sklep internetowy do Twoich indywidualnych potrzeb. Ty z kolei w przyszłości masz bardzo wiele możliwości modyfikacji swojego sklepu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

MOC INTEGRACJI

Aby sklep internetowy mógł w pełni wykorzystać moc internetu, warto zintegrować go (połączyć) z przydatnymi narzędziami. Zacząć należy od tych podstawowych jak: płatności online, system wysyłek, Allegro czy newsletter. Systemów, narzędzi do handlu przez internet jest bardzo dużo. Proponujemy kilkadziesiąt różnych możliwości. Jeżeli prowadzisz hotel, salon fryzjerski bądź gabinet psychologiczny, możemy stworzyć system rezerwacji online. Dodatkową opcją jest system, który wysyła do klientów SMS z potwierdzeniami, np rezerwacji, zakupu produktu lub wysłania zamówienia.

Handel w internecie rośnie z roku na rok. W Polsce są to miliardy złotych, których część czeka na Ciebie. Masz pomysł na biznes? Potrzebujesz pomocy? Skoro trafiłeś do nas, to znaczy że coś już masz. Biznes stacjonarny, a może dopiero fajny pomysł w głowie, który chcesz urzeczywistnić.  Zapraszamy Cię do kontaktu, odpowiemy na nurtujące Cię pytania dotyczące sklepu internetowego. Przedstawimy dobrą ofertę, plan i korzyści. SUKCES DOBRZE ZAPROJEKTOWANY.

PROJEKT GRAFICZNY

Projekt graficzny strony. Strona internetowa powinna wyglądać nowocześnie, ale również musi być czytelna, jasno przekazywać swoją treść.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Dodawaj produkty proste, złożone, z wariantami, wirtualne. Twórz kupony, zniżki, promocje. Wiele możliwości to wiele korzyści.

DOPASOWANIE DO TELEFONÓW I TABLETÓW

Dzisiaj to standard. Każda nasza strona jest w wersji na telefony i tablety, tzn. jest responsywna. Responive web design – RWD.

OPTYMALIZACJA SEO

Optymalizacja strony to praca, która ma na celu skuteczne wyszukiwanie jej w wyszukiwarce. Prędkość ładowania strony, słowa kluczowe, nagłówki, opisy zdjęć.

WIZYTÓWKA & MAPA GOOGLE

Pozycjonowanie lokalne. Dodamy znacznik firmy na mapach Google. Klienci będą mogli w prosty sposób znaleźć Cię w internecie.

SYSTEMY REZERWACJI ONLINE

Potrzebujesz na stronie system rezerwacji? Zrobimy go dla Ciebie wraz z powiadomieniami SMS dla klientów.

FACEBOOK

Każda strona internetowa powinna posiadać swój odpowiednik na Facebooku. to dziś standard w każdej branży.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Każdy sklep internetowy wymaga posiadać regulamin. Przygotujemy dla Ciebie regulamin skrojony dla potrzeb Twojego biznesu.

RODO & POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dodamy na stronie ważne podstrony w kontekście danych osobowych. Politykę prywatności oraz informację na temat RODO.

PANEL ADMINISTRACYJNY

Panel administracyjny to wiele możliwości, m.in.: dodawanie produktów, slajdów, zdjęć reklamowych, promocji. Raporty, statystyki, faktury.

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

Sklep internetowy w języku angielskim, niemieckim…? Sprzedawaj w całej Unii Europejskiej, sprzedawaj na całym świecie.

RÓŻNE WALUTY

Standardowo sklep skierowany na polski rynek obsługuje polską walutę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby było ich więcej. Euro, dolary….co tylko chcesz.

INSTAGRAM & TWITTER

Intargram i Twitter to równie ważne platformy społecznościowe do komunikacji z klientami jak Facebook.

DOMENA & HOSTING

Adres strony internetowej czyli domena jest również bardzo ważny, tak jak miejsce gdzie przechowywana jest strona. Z tymi sprawami też Ci pomożemy;)

MARKETING INTERNETOWY

integracja sklepu z allegro cena

Allegro

Integracja z Allegro. Integracja sklepu internetowego z serwisem sprzedażowym Allegro. Allegro to największy serwis sprzedażowy, aukcyjny w Polsce.

Google

Integracja z Google Merchant Center. Jak wyświetlić swoje produkty w Google? Dzięki tej integracji to możliwe! Reklama w Google.

Zaufane Opinie

Integracja z Zaufane Opinie. Integracja sklepu internetowego z Zaufane Opinie. Zaufane Opinie to jeden z najbardziej znanych w Polsce serwis z opiniami klientów.

Opineo

Integracja z Opineo. Integracja sklepu internetowego z Opineo. Zdobywaj opinie klientów, buduj zaufanie, zwiększaj zyski!

Freshmail

Integracja z Freshmail. Integracja sklepu internetowego z Freshmail. Freshmail to narzędzie do wysyłania maillingu, newslettera oraz do zapisywania klientów do newslettera.

Mailchimp

Integracja z Mailchimp Integracja sklepu internetowego z Mailchimp. Mailchimp to narzędzie wysyłania newslettera i maillingu.

Ceneo

Integracja z Ceneo. Integracja sklepu internetowego z porównywarką cenową CENEO. Zdobywaj klientów poprzez wyświetlanie swoich produktów na CENEO.

Nokaut

Integracja z Nokaut. Integracja sklepu internetowego z Nokaut. Nokaut to jedna z najpopularniejszych porównywarek cenowych w Polsce.

PRZELEWY ONLINE

integracja sklepu z przelewami internetowymi cena sklepu internetowego

PayU

Integracja z PayU. Integracja sklepu internetowego z płatnościami PayU. Najpopularniejszym systemem płatności internetowych w Polsce.

Przelewy24

Integracja z Przelewy24. Szybkie i wygodne płatności online. Integracja sklepu internetowego z płatnościami internetowymi Przelewy24.

Tpay

Integracja z Tpay. Integracja sklepu online z płatnościami internetowymi Tpay. Szybkie przelewy przez internet w Twoim sklepie internetowym.

Dotpay

Integracja z Dotpay. Integracja sklepu internetowego z płatnościami online Dotpay. Szybkie i bezpieczne płatności przez internet.

BLIK

Płatność BLIK. Uruchomienie w sklepie internetowym płatności tzw. Blikiem

Pay Pal

Integracja sklepu z Pay Pal, jedną z najpopularniejszych międzynarodowych form płatności elektronicznych.

G Pay

Integracja sklepu z G Pay.

Apple Pay

Integracja sklepu z Apple Pay.

SYSTEMY WYSYŁKI

integracja z wysyłkami, wysyłki online, integracja z paczkomatami, integracja z pocztą polską, sklep internetowy projekt cena

InPost

Integracja z InPost. Integracja sklepu internetowego z kurierem InPost. Miliony klientów, popularna i wygodna usługa.

Poczta Polska

Integracja z Pocztą Polską. Integracja sklepu internetowego z Elektronicznym Nadawcą, system wysyłkowym od Poczty Polskiej.

Paczka w Ruchu

Integracja z Paczką w Ruchu. Integracja sklepu internetowego z Paczką w Ruchu. Ponad 4000 punktów odbioru, konkurencyjne ceny, zawsze blisko domu.

Furgonetka.pl

Integracja z serwisem wysyłkowym Furgonetka.pl. Integracja sklepu internetowego z serwisem oferującym wielu przewoźników w jednym miejscu.

Paczkomaty

Integracja z paczkomatami InPost. Wygoda nadawania i odbierania. Konkurencyjne ceny.

Kurier DPD

Integracja z DPD. Integracja sklepu internetowego z DPD. Sprawdzony przewoźnik oferujący usługi kurierskie.

Kurier DHL

Integracja z DHL. Integracja sklepu internetowego z firmą kurierską DHL. Doskonale znana firma kurierska, od wielu lat na polskim rynku.

Kurier UPS

Integracja z UPS. Integracja sklepu internetowego z UPS. UPS to jedna z największych na świecie firm kurierskich.