IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Projekt logotypu. Grafika reklamowa. Identyfikacja wizualna marki – Corporate Identity – to nie tylko elementy graficzno-plastyczne, to również wypracowanie zgodności obrazu ze stworzoną wcześniej ideą firmy, produktu. To cześć większej całości, to element strategii firmy. W Undercode dokładamy wszelkich starań w pracy nad jak najskuteczniejszym odbiorem marki w aspekcie komunikacji wizerunkowej. SUKCES DOBRZE ZAPROJEKTOWANY.

GRAFIKA REKLAMOWA

Identyfikacja wizualna to zbiór reguł tworzenia materiałów firmowych. Projektujemy logotypy, materiały marketingowe, elementy graficzne przeznaczone do druku. Wizytówki, roll-upy, banery, ulotki. Grafiki na odzież oraz na materiały reklamowe: kubki, długopisy, torby oraz inne potrzebne dla Ciebie przedmioty.  Po za samymi projektami bardzo ważny jest wybór kroju pisma oraz kolorystyka. Nasze realizacje wykonujemy terminowo z najwyższą starannością o każdy detal.

Projekt logotypu

Projekt logo to jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej. Obok wyboru kroju pisma oraz kolorystki stanowi kluczowy element, za pomocą którego klienci będą identyfikować Twoją markę. Standardowo w paczce plików z zaprojektowanym logotypem przygotowujemy wersję oryginalną, monochromatyczną, wersję do druku.

Kolorystyka

Kolorystyka w jaką ubierzesz swoją markę to bardzo ważna decyzja, która potrafi przynieść konkretne efekty, pozytywne lub negatywne. Kolory budzą w nas ludziach konkretne emocje. Jedne pasują do siebie, inne nie. Są barwy, które pasują do danej branży, gdy w innej funkcjonują rzadziej. Zajmiemy się odpowiednim doborem kolorystyki Twojej marki.

Materiały marketingowe

Materiały do druku. Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych. Projektujemy materiały do druku. Projekt wizytówki, projekt ulotki, baneru, roll-up, katalog. Tworzymy projekty na odzież, kubki firmowe, długopisy etc. Projektujemy reklamy na witryny sklepowe. Wszystko czego potrzebuje Twoja firma.

Typografia

Krój pisma Odpowiednio dobrany krój pisma jest równie ważny jak kolorystyka użyta przy identyfikacji marki. Czcionka powinna pasować do biznesu, oddawać klimat marki. Powinna być przejrzysta i czytelna. W innych przypadkach wygląd, wydźwięk typografi może być silniejszy niż sam tekst. Ma wtedy przyciągnąć oko adresata, skierować go na określony fragment tekstu.

Grafika dla internetu

Banery, tła, elementy i szablony graficzne. Materiały graficzne dla internetu, to przede wszystkim wszelkiego rodzaju banery. Banery na slajdy, banery reklamowe na Facebook oraz inne portale społecznościowe. Banery do sklepów internetowych. To również elementy graficzne jak: ikony, layouty stron internetowych, szablony aukcji Allegro.

Video

Filmy reklamowe. Tworzymy filmy reklamowe do użytku w internecie. Video wizytówki firmy. Przedstawienie treści w formie video to dziś najpopularniejszy format reklamy. Dziś, w erze cyfrowej przekaz video to niezbędna część identyfikacji i reklamy. Tworzymy krótkie, np. 30 sekundowe filmy na tło Faceboka, bądź na stronę internetową.