PROJEKT STRONY INTERNETOWEJ

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Projekt strony internetowej. Oferujemy projekt oraz wykonanie nowoczesnej strony internetowej. Strona www będzie w pełni responsywna, tzn. będzie się prawidłowo wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Od prostej wizytówki do serwisu internetowego. Strona portfolio, strona produktowa, landing page, strona firmowa. Zadbamy o każdy detal Państwa strony. Jeżeli brakuje Ci treści na stronę, zdjęć, tekstów, regulaminu, zajmiemy się wszystkim. Strona pojawi się w portalach społecznościowych oraz wyszukiwarce Google. SUKCES DOBRZE ZAPROJEKTOWANY
tworzenie stron internetowych, tworzenie strony internetowej, tworzenie strony www, tworzenie portalu internetowego, tworzenie serwisu internetowego,
Strona wizytówka

Idealna na początek

Wszystkie najważniejsze informacje na jednej stronie. Slider, tekst o nas, oferta, dane kontaktowe, mapa google z adresem. Taka prosta, aczkolwiek profesjonalna strona to idealne rozwiązanie dla mniejszej firmy

Strona firmowa

Dla profesjonalistów

Strona firmowa powinna posiadać bogato opisaną ofertę, dużo podstron, blog firmowy oraz prowadzić aktualności. Formularze kontaktowe. Warto pokusić się o wersję obcojęzyczną strony. Każda projektowana przez nas strona w standardzie posiada wersję mobilną.

Strona z systemem rezerwacji

Dla przedsiębiorczych

Jeżeli planujesz otworzyć hotel, świadczysz usługi (np. salon fryzjerski, warsztat samochodowy) strona z systemem rezerwacji to idealne rozwiązanie. Strona zostanie wyposażona w panel do zarządzania rezerwacjami. System wysyłania SMS do klientów oraz czat Messenger znajdą się na stronie. Wszystko czego potrzebujesz do pełnej kontroli. 

Landing page

Dla konkretnego celu

Landing page to strona, która ma za zadanie osiągnąć konkretny cel. Zostawienie numeru telefonu, adresu e-mail. Zakup produktu lub wypełnienie formularza kontaktowego. To strona wycelowana w konkretnego odbiorcę, musi przykuć uwagę i wypełnić swoje zadanie. 

Serwis internetowy

Dla dużych przedsięwzięć

Portal internetowy, może być zaprojektowany do wielu różnych celów. Portal ogłoszeniowy, duży serwis tematyczny, portal sprzedażowy. Posiada możliwość tworzenia kont dla odwiedzających, płatności online, panel administracyjny do zarządzania całym serwisem. Istnieją nieskończone możliwości, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Strona portfolio

Dla twórców

Jesteś fotografem, a może prowadzisz blog modowy? Strona portfolio to idealne rozwiązanie dla twórców, aby profesjonalnie zaprezentować swoją pracę. Wspaniałe galerie zdjęć i szczegółowe opisy, tego nie może zabraknąć w Twoim portfolio.

Projekt graficzny

Projekt graficzny strony. Strona internetowa powinna wyglądać nowocześnie, ale również musi być czytelna, jasno przekazywać swoją treść.

Dopasowanie do telefonów i tabletów

Dzisiaj to standard. Każda nasza strona jes w wersji na telefony i tablety, tzn. jest responsywna. Responive web design - RWD

Panel administracyjny

Strona wyposażona w panel administracyjny ułatwia zmianę oferty użytkownikowi. Zmianę zdjęć, tekstów.

Systemy rezerwacji online

Potrzebujesz na stronie system rezerwacji? Zrobimy go dla Ciebie wraz z powiadomieniami SMS dla klientów.

Wizytówka & mapa w Google

Stworzymy profil Twojej strony / firmy w Google. Dodamy znacznik Twojej firmy na mapach Google.

projekt-strony-internetowej-wrocław-iphone
tworzenie-strony-internetowej-wrocław-24

GALERIE ZDJĘĆ

Ludzie jedzą oczami, tak to prawda. Dobrze dopasowane zdjęcia do tematyki strony to niezbędna jej część.

Designerskie slajdy

To najczęściej pierwszy element strony, który widzi odwiedzający. Slajdy powinny przykuwać uwagę oraz przekazywać niezbędną treść

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony to praca, która ma na celu skuteczne wyszukiwanie jej w wyszukiwarce np. Google. Jest to jedna z kluczowych kwestii w kontekście widoczności w internecie.

Facebook

Każda strona internetowa powinna posiadać swój odpowiednik na Facebooku. to dziś standard w każdej branży.

Domena & hosting

Adres strony internetowej czyli domena jest również bardzo ważny, tak jak miejsce gdzie przechowywana jest strona. Z tymi sprawami też Ci pomożemy;)