Projekt strony internetowej

STRONA WIZYTÓWKA
Idealna na początek

Wszystkie najważniejsze informacje na jednej stronie. Slider, tekst o nas, oferta, dane kontaktowe, mapa Google z adresem. Prosta, ale nie prostacka. Profesjonalna strona to idealne rozwiązanie dla mniejszej firmy, na początek, aby przedstawić się klientom w internecie.

STRONA FIRMOWA
Dla profesjonalistów

Strona firmowa powinna posiadać bogato opisaną ofertę, dużo podstron, blog firmowy oraz prowadzić aktualności. Formularze kontaktowe. Warto pokusić się o wersję obcojęzyczną strony. Każda projektowana przez nas strona w standardzie posiada wersję mobilną – projekt strony internetowej.

LANDING PAGE
Dla konkretnego celu

Landing page to strona, która ma za zadanie osiągnąć konkretny cel. Zostawienie numeru telefonu, adresu e-mail. Zakup produktu lub wypełnienie formularza kontaktowego. To strona wycelowana w konkretnego odbiorcę, musi przykuć uwagę i wypełnić swoje zadanie. Tworzenie stron internetowych.

STRONA PORTFOLIO
Dla twórców

Jesteś fotografem, a może prowadzisz blog modowy? Projekt strony internetowej portfolio to idealne rozwiązanie dla twórców, aby profesjonalnie zaprezentować swoją pracę. Wspaniałe galerie zdjęć i szczegółowe opisy, tego nie może zabraknąć w Twoim portfolio. Przyciągnij swoich fanów fajną stroną. Zdobywaj klientów dobrym portfolio.

SERWIS INTERNETOWY
Dla dużych przedsięwzięć

Portal internetowy, może być zaprojektowany do wielu różnych celów. Portal ogłoszeniowy, duży serwis tematyczny, portal sprzedażowy. Posiada możliwość tworzenia kont dla odwiedzających, płatności online, panel administracyjny do zarządzania całym serwisem. Istnieją nieskończone możliwości, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

SYSTEM REZERWACJI
Dla przedsiębiorczych

Jeżeli planujesz otworzyć hotel, świadczysz usługi (np. salon fryzjerski, warsztat samochodowy) strona z systemem rezerwacji to idealne rozwiązanie. Strona zostanie wyposażona w panel do zarządzania rezerwacjami. System wysyłania SMS do klientów oraz czat Messenger znajdą się na stronie. Wszystko czego potrzebujesz do pełnej kontroli.

JEDNA STRONA

WIELE MOŻLIWOŚCI

Tworzenie stron internetowych

 • PROJEKT GRAFICZNY

  Projekt graficzny strony. Strona internetowa powinna wyglądać nowocześnie, ale również musi być czytelna, jasno przekazywać swoją treść.

 • DOPASOWANIE DO TELEFONÓW

  Dzisiaj to standard. Każda nasza strona jest w wersji na telefony i tablety, tzn. jest responsywna. Responive web design – RWD.

 • OPTYMALIZACJA SEO

  Optymalizacja strony to praca, która ma na celu skuteczne wyszukiwanie jej w wyszukiwarce. Prędkość ładowania strony, słowa kluczowe, nagłówki, opisy zdjęć.

 • PANEL ADMINISTRACYJNY

  Strona wyposażona w panel administracyjny ułatwia zmianę oferty użytkownikowi. Zmianę zdjęć, tekstów.

 • RODO & POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Dodamy na stronie ważne podstrony w kontekście danych osobowych. Politykę prywatności oraz informację na temat RODO.

 • SYSTEMY REZERWACJI ONLINE

  Potrzebujesz na stronie system rezerwacji? Zrobimy go dla Ciebie wraz z powiadomieniami SMS dla klientów.

 • DOMENA & HOSTING

  Adres strony internetowej czyli domena jest również bardzo ważny, tak jak miejsce gdzie przechowywana jest strona. Z tymi sprawami też Ci pomożemy;)

 • WIZYTÓWKA & MAPA GOOGLE

  Stworzymy profil Twojej firmy w Google. Dodamy znacznik firmy na mapach Google. Klienci będą mogli w prosty sposób znaleźć Cię w internecie.

 • FACEBOOK

  Każda strona internetowa powinna posiadać swój odpowiednik na Facebooku. to dziś standard w każdej branży.

 • DESIGNERSKIE SLAJDY

  To najczęściej pierwszy element strony, który widzi odwiedzający. Slajdy powinny przykuwać uwagę oraz przekazywać niezbędną treść.

 • GALERIE ZDJĘĆ

  Ludzie jedzą oczami, tak to prawda. Dobrze dopasowane zdjęcia do tematyki strony to niezbędna jej część.

 • INSTAGRAM & TWITTER

  Intargram i Twitter to równie ważne platformy społecznościowe do komunikacji z klientami jak Facebook.