PROJEKT LOGO

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna marki – Corporate Identity – to nie tylko elementy graficzno-plastyczne, to również wypracowanie zgodności obrazu ze stworzoną wcześniej ideą firmy, produktu. To cześć większej całości, to element strategii firmy. W Undercode dokładamy wszelkich starań w pracy nad jak najskuteczniejszym odbiorem marki w aspekcie komunikacji wizerunkowej. SUKCES DOBRZE ZAPROJEKTOWANY.
Identyfikacja wizualna to zbiór reguł tworzenia materiałów firmowych. Projektujemy logotypy, materiały marketingowe, elementy graficzne przeznaczone do druku. Wizytówki, roll-upy, banery, ulotki. Grafiki na odzież oraz na materiały reklamowe: kubki, długopisy, torby oraz inne potrzebne dla Ciebie przedmioty.  Po za samymi projektami bardzo ważny jest wybór kroju pisma oraz kolorystyka. Nasze realizacje wykonujemy terminowo z najwyższą starannością o każdy detal.
Projekt Logo

Projekt logotypu

Projekt logo to jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej. Obok wyboru kroju pisma oraz kolorystki stanowi kluczowy element, za pomocą którego klienci będą identyfikować Twoją markę. Standardowy w paczce logo przygotowujemy wersję oryginalną, monochromatyczną, wersję do druku.

Materiały marketingowe

Materiały do druku

Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych. Projektujemy materiały do druku. Projekt wizytówki, projekt ulotki, baneru, roll-up, katalog. Tworzymy projekty na odzież, kubki firmowe, długopisy etc. Projektujemy reklamy na witryny sklepowe. Wszystko czego potrzebuje Twoja firma. 

Grafika dla internetu

Banery, tła, elementy i szablony graficzne

Materiały graficzne dla internetu, to przede wszystkim wszelkiego rodzaju banery. Banery na slajdy, banery reklamowe na Facebook oraz inne portale społecznościowe. Banery do sklepów internetowych. To również elementy graficzne jak: ikony, layouty stron internetowych, szablony aukcji Allegro.

Kolorystyka

Kolory i barwy

Kolorystyka w jaką ubierzesz swoją markę to bardzo ważna decyzja, która potrafi przynieść konkretne efekty, pozytywne lub negatywne. Kolory budzą w nas ludziach konkretne emocje. Jedne pasują do siebie, inne nie. Są barwy, które pasują do danej branży, gdy w innej funkcjonują rzadziej. Zajmiemy się odpowiednim doborem kolorystyki Twojej marki. 

Typografia

Krój pisma

Odpowiednio dobrany krój pisma jest równie ważny jak kolorystyka użyta przy identyfikacji marki. Czcionka powinna pasować do biznesu, oddawać klimat marki. Powinna być przejrzysta i czytelna. W innych przypadkach wygląd, wydźwięk typografi może być silniejszy niż sam tekst. Ma wtedy przyciągnąć oko adresata, skierować go na określony fragment tekstu.

Video

Filmy reklamowe

Tworzymy filmy reklamowe do użytku w internecie. Video wizytówki firmy. Przedstawienie treści w formie video to dziś najpopularniejszy format reklamy. Dziś, w erze cyfrowej przekaz video to niezbędna część identyfikacji i reklamy. 

projekt-storny-internetowej-Wrocław--tworzenie-strony-internetowej-388
wrocław projekt strony internetowej
projekt ulotki cena wrocław undercode.pl
roll up projekt baner
Znalezione-obrazy-dla-zapytania-projekt-strony-internetowej-wrocław-18
wrocław-strona-firmowa-cena-1
projekt-logo-Wrocław-projekt-ulotki-Wrocław-projekt-wizytówki-1
projekt-storny-internetowej-Wrocław--tworzenie-strony-internetowej-38
projekt ulotki cena wrocław undercode.pl
projekt-logo-Wrocław-projekt-ulotki-Wrocław-projekt-wizytówki-39
projekt ulotki cena wrocław undercode.pl
projekt-storny-internetowej-Wrocław--tworzenie-strony-internetowej-25
tworzenie-stron-internetowych-wrocław-zakładanie-firmy-17
Znalezione-obrazy-dla-zapytania-projekt-strony-internetowej-wrocław-8
projekt-logo-Wrocław-projekt-ulotki-Wrocław-projekt-wizytówki-25