alt="projektowanie logo wrocław"

Projekt
logotypu

Więcej

alt="projektowanie ulotek undercode wrocław"

Ulotki
reklamowe

Więcej

alt="projektowanie wizytówek wrocław"

Wizytówki
firmowe

Więcej

alt="banery reklamowe wrocław undercode"

Banery
reklamowe

Więcej

alt="reklama zewnętrzna banery reklamowe wrocław undercode"

Reklama
zewnętrzna

Więcej

alt="gadżety reklamowe projekt reklama wrocław undercode"

Gadżety
reklamowe

Więcej

Identyfikacja wizualna

Grafika reklamowa, identyfikacja wizualna to zbiór reguł tworzenia materiałów firmowych. Projektujemy logotypy, materiały marketingowe, elementy graficzne przeznaczone do druku. Wizytówki, roll-upy, banery, ulotki. Grafiki na odzież oraz na materiały reklamowe: kubki, długopisy, torby oraz inne potrzebne dla Ciebie przedmioty.  Po za samymi projektami bardzo ważny jest wybór kroju pisma oraz kolorystyka. Nasze realizacje wykonujemy terminowo z najwyższą starannością o każdy detal.

Grafika reklamowa projekt wrocław undercode

Grafika reklamowa

Projekt logotypu
Projekt logo to jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej. Obok wyboru kroju pisma oraz kolorystki stanowi kluczowy element, za pomocą którego klienci będą identyfikować Twoją markę. Standardowo w paczce plików z zaprojektowanym logotypem przygotowujemy wersję oryginalną, monochromatyczną, wersję do druku.
Materiały marketingowe
Materiały do druku. Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych. Projektujemy materiały do druku. Projekt wizytówki, projekt ulotki, baneru, roll-up, katalog. Tworzymy projekty na odzież, kubki firmowe, długopisy etc. Projektujemy reklamy na witryny sklepowe. Wszystko czego potrzebuje Twoja firma.
Grafika dla internetu
Banery, tła, elementy i szablony graficzne. Materiały graficzne dla internetu, to przede wszystkim wszelkiego rodzaju banery. Banery na slajdy, banery reklamowe na Facebook oraz inne portale społecznościowe. Banery do sklepów internetowych. To również elementy graficzne jak: ikony, layouty stron internetowych, szablony aukcji Allegro.
Kolorystyka
Kolorystyka w jaką ubierzesz swoją markę to bardzo ważna decyzja, która potrafi przynieść konkretne efekty, pozytywne lub negatywne. Kolory budzą w nas ludziach konkretne emocje. Jedne pasują do siebie, inne nie. Są barwy, które pasują do danej branży, gdy w innej funkcjonują rzadziej. Zajmiemy się odpowiednim doborem kolorystyki Twojej marki.
Typografia
Krój pisma Odpowiednio dobrany krój pisma jest równie ważny jak kolorystyka użyta przy identyfikacji marki. Czcionka powinna pasować do biznesu, oddawać klimat marki. Powinna być przejrzysta i czytelna. W innych przypadkach wygląd, wydźwięk typografi może być silniejszy niż sam tekst. Ma wtedy przyciągnąć oko adresata, skierować go na określony fragment tekstu.
Video
Filmy reklamowe. Tworzymy filmy reklamowe do użytku w internecie. Video wizytówki firmy. Przedstawienie treści w formie video to dziś najpopularniejszy format reklamy. Dziś, w erze cyfrowej przekaz video to niezbędna część identyfikacji i reklamy. Tworzymy krótkie, np. 30 sekundowe filmy na tło Faceboka, bądź na stronę internetową.